Lagene med trenere og lagledere

Her kan du se oversikt over alle aktive lag i inneværende sesong:

Hvert lag er også representert med egen side, se menyen til venstre.





Hovednavn Systemnavn Kontaktperson Tlf Mail
G-19 Junior JUN-G-1 Stian Rødbøl 47860862 stian.rodbol@gmail.com
G-2002/03 2002-G-1 Bjørge Riksfjord 95077741 bjorge.riksfjord@larvik.kommune.no
G-2004 2004-G-1 Tonje Walle Egeli 46547722 tonje.walle.egeli@fotball.no
G-2005 2005-G-1 Siv Andersen 93288440 nanset05@gmail.com
G-2006 2006-G-1 Joakim Magnussen 91649598 joak-m@online.no
G-2007 2007-G-1 Birte Riksfjord 95295589 birte.stovland.riksfjord@larvik.kommune.no
G-2008 2008-G-1 Marita Anthonisen 92817114 marita_tollefsen@hotmail.com
G-2009 2009-G-1 Christian Alexander Selander 98265333 christian.selander@outlook.com
G-2010 2010-G-1 Audun Bakke 92066831 audun.bakke@larvik.kommune.no
G-2011 2011-G-1 Ida Hellerud 97065089 ida.hellerud@gmail.com
G-2012 2012-G-1 Kjell Arne Kili 40557377 Kjell.arne@veko.no
J-2003/02 2003-J-1 Roy Gogstad 90774262 royeig@online.no
J-2004 2004-J-1 Anja Hvaara 92405689 ahvaara@online.no
J-2005 2005-J-1 Se J-2004    
J-2006 2006-J-1 Helle Lønneberg 92093547 helle.lonneberg@gmail.com
J-2007 2007-J-1 Bjørn Tore Marthinsen 99272028 marthinsen44@hotmail.com
J-2008 2008-J-1 Thomas Eftang Johansen 92405352 thomas@byggmester-tj.no
J-2009 2009-J-1 Maria Hageland 93293544 mariahageland@gmail.com
J-2010 2010-J-1 Trond Wiik 90749430 trwiik@gmail.com
J-2011 2011-J-1 Geir Hellerud 99698211 hellerudgeir@gmail.com
J-2012 2012-J-1      
Nanset Hr Sr A LAG-G-1 Vegard Thoresen Bakker 91326533 vg.96.bakker@gmail.com
Nanset Kv Sr A LAG-J-1 Roy Gogstad 90774262 royeig@online.no
Old boys SEN-G-1 Bjørn Stenberg 92462977 bjorn.stenberg@banenor.no